| Euletitia a întrebat:

Spuneti-mi, va rog, care este parerea voastra despre romanul lui Wilkie Collins, "Femeia in alb"?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Itp_Diana_1999 a răspuns:

Romanul "Femeia in alb" al lui Wilkie Collins este considerat deschizatorul de drum pentru ceea ce azi numim "roman politist", "thriller". poti cauta un rezumat pe net daca te intereseeza cartea.mie mi se pare buna

| Euletitia explică (pentru Itp_Diana_1999):

Tocmai am terminat-o de citit si mi-a placut foarte mult, a devenit una dintre preferatele mele. Voiam sa vad daca mai sunt si altii fascinati de acest roman. O seara frumoasa!

| Itp_Diana_1999 a răspuns (pentru Euletitia):

Si tie la fel!

| mvm23 a răspuns:

Eu l-am citi si chiar mi-a placut.