| TheKittyCatGirl a întrebat:

:* Stie cineva cand (aproximativwinking ) cand apare volumul 2 tradus in limba romana din seria "Warrior cats"? Am inteles ca primul a aparut in noiembrie.

Răspuns Câştigător
| Sadic a răspuns:

Nu cred că se ştie nimic, dacă se va traduce sau nu, cel mai probabil va mai trebui să aştepţi, deoarece atunci când o editură traduce primul volum dintr-o serie, pe cel de-al doilea îl traduce mult mai târziu. primul volum a apărut prima oară în 2009, iar cel de-al doilea a apărut puţin mai târziu )în America). Deci, poţi încercă se le cumperi de pe Amazon în engleză. Altefl, autorul a mai scris ceva cu pisici ca protagonişti, doar că sunt mai mult benzi desenate: http://www.elefant.ro/......57687.html
Găseşti atât volumul 1 cât şi cel de-al doilea la 4 lei, traduse în română.
Sper că te-am ajutat!