| Roxannaa19 a întrebat:

Stie cineva cand va aparea volumul 3 din trilogia Furia Rosie de Pierce Brown? Volumul este intitulat " Furia Diminetii " si a aparut in engleza acum un an. As dori sa stiu daca s-a tradus si tiparit si varianta in romana. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Roxannaa19 explică (pentru CatalinVictor1985):

Eu stiam de varianta in engleza ca a aparut acum 11 luni. Am cautat prin fiecare librarie volumul 3 si nu l-am gasit. Dar poate ca ai drepate, voi mai cauta, merci big grin

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Roxannaa19):

Cred ca ai dreptate nu cred ca este aparut in limba romana si nu gasesc nici detalii despre cand va aparea si in limba romana

| AnONimAByY21 a răspuns:

A apărut recent la editura Art.

| Adrian_Darius_1991 a răspuns:

Buna ziua!

Din pacate nu va putem spune inca planul editorial pentru 2017, probabil ca vom edita anul acesta Morning Star.

Editura Art
----- Original Message -----
From: Darius Vesa
To: office@editura-art.ro
Sent: Tuesday, March 21, 2017 9:59 AM
Subject: Buna ziua

Buna ziua,

Am avut placerea sa citesc Furia Rosie si Furia Aurie scrisa de Pierce Brown, cumparate de la editura d-voastra si am aflat ca mai exista o a 3-a carte "Morning Star" care e ultima din aceasta serie. Doresc sa va intreb, care sunt planurile editurii in a traduce acest volum?

Am aflat ca mai exista o serie "Iron Gold" cu o poveste care se petrece dupa evenimentele descrise in seria "Furia Rosie", va fi o traducere a acesteia?

Multumesc.

Cu stima,
Darius Vesa