| StefanAtreides a întrebat:

Ştie cineva un site cu cărţi pe care le pot citi online (eBooks)?
M-ar interesa "Dune 7" (Vânătorii Dunei) de Brian Herbert şi Kevin J. Anderson.
Am găsit pe Net un PDF cu cartea, însă era în engleză.

Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate stiu nu a fost inca publicata in limba romana. Am cautat-o si eu, imi place mult literatura SF si seria Dune este printre preferintele mele.

5 răspunsuri:
| lov3u a răspuns:

Scribd.ro

| StefanAtreides explică (pentru lov3u):

Mutumesc. Am intrat si inainte acolo... Da, site-ul acesta are multe carti. Insa lipseste exact cea de care am nevoie.

| ionutaby a răspuns (pentru lov3u):

Cel mai bun happy

| StefanAtreides explică (pentru ionutaby):

Da, dar nu ma ajuta...

| FadetoBlack a răspuns (pentru StefanAtreides):

Citeşte-o în engleză happy