| Queenofpain19999 a întrebat:

Stiti dacă exista carti dupa "supernatural" traduse în limba romana? Daca da, de unde as putea achizitiona? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| iamprettybored a răspuns:

Bună. Cred că te referi la cărțile scrise după serialul Supernatural, nu? Sunt două volume traduse în română - primul se numește Supranatural, iar al doilea Paranormal. Știu de la o prietenă care le-a citit că nu au fost la fel de bune ca și serialul, dar mă rog, nimic nu e mai fain ca Supernatural.
De găsit, nu știu unde le găsești, că au fost publicate mai demult, deci în librărie probabil că nu mai sunt. Caută pe diferite site-uri cu cărți, vezi poate le poți comanda online.