| emanuelafarcas a întrebat:

Sunt in clasa a 8 a si am nevoie de un discurs adresat clasei a 7 a la predarea cheii. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| MaybeSomeone a răspuns:

rolling on the floor)) Text argumentativ?
Presupun ca ai fost elev model sau ceva? Nu poti sa-ti incropesti unul singur?

Tin sa multumesc cadrelor didactice ca m-au suportat 4 ani. In primul rand dirigintei/lui lalala. In al 2-lea rand, subliniez faptul ca pregatirea pentru examen a fost una deplorabila. In incheiere doresc ca, copii vostrii sa nu ajunga la aceasta scoala. * exemplu* - pamflet

Daca nu, zi 4-5 fraze din adancul imaginatiei tale bazate pe impresia acestor ani.