| larisaandreea2 a întrebat:

Știe cineva când apare Harry Potter si Ordinul Phoenix de la editura Arthur?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incerci la o librarie, sunt sanse mari sa aiba, chiar daca sunt mai scumpe

3 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Cartea asta e aparuta demult pe piata! la noi nu stiu cand! a aparut! dar in afara e aparuta demult! mai toate au fost asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati de pe libris, e mai ieftin si ai transportul gratuit.Sau de la elefant

| larisaandreea2 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai e in stoc pe niciunul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru larisaandreea2):

Poti sa incerci la o librarie, sunt sanse mari sa aiba, chiar daca sunt mai scumpe