| AmandaAda a întrebat:

Buna happy
Tocmai am terminat de citit primul volum din seria Harry Potter, publicat la editura Arthur.
Mi-a placut foarte mult, si as vrea sa va intreb daca stiti cand va aparea volumul 2 la aceeasi editura. big grin

4 răspunsuri:
| Jimtheghost a răspuns:

Umm, unde ai fost pana acum? Seria volumelor Harry Potter s-a terminat in 2007. Cat despre editura Arthur, ei au o singura carte a autoarei in librarii. Te-as sfatui sa cauti alta editura.

| AmandaAda explică (pentru Jimtheghost):

Stiu ca s-au tiparit toate, numai ca la editura aceasta, traducerea este mai buna, si in plus, nu gasesc niciunde pe stoc cartile aparute la editura Egmont...

| Jimtheghost a răspuns (pentru AmandaAda):

Din ce am vazut eu, Arthur are o singura carte. Eu zic sa mai cauti happy

| AmandaAda explică (pentru Jimtheghost):

O sa incerc smug