| AlexAL275 a întrebat:

A citit cineva până acum " Pădurea Norvegiană " de Haruki Murakami? Ce părere aveți despre acestă carte?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Daaa, mi-a plăcut foarte mult, deși povestea în sine e destul de clasică și întâlnită și-n alte cărți, autorul are un stil foarte unic și te transpune efectiv într-un vibe pe care mi-e foarte greu să-l descriu. Miroase a Asia de la început până la sfârșit fără să dea prea multe detalii ce țin de țară. Mie chiar mi-a plăcut, nu atât povestea cât starea pe care ți-o transmite