| Hertea_Eddy_1996 a întrebat:

Acum cateva zile m.am apucat sa citesc seria Damnare de Lauren Kate, dar am foarte mari probleme incercand sa gasesc numerele 3, 4,5.NU vreau formate pdf! As vrea sa stiu daca aveti idei de unde as putea cumpara aceste numere. (Accept absolut orice sursa).

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Cauta la carturesti sigur o au desi momentan trebuie sa astepti sa refaca stocul, dar daca s-a vandut asa bine sigur mai aduc doar e carturesti de asemenea poti sa le faci comanda sa rezervi cartile in cauza