| scrisy23 a întrebat:

Ajutooooooor!
Este vorba despre carti. Am citit Harry Potter, Oksa Pollock, colectia Rosu de Rubin, Albastru de Safir si Verde de Smarald, Nina, fetita celei de-a 6-a lumi, Jurnalele unei pustoaice si chiar nu mai stiu ce sa citesc. Nu vreau sa citesc Jurnalele Vampirilor (nu-mi plac cartile cu vampiri). Ador genul Fantasy, Mistery si Thriller. Ma plctisesc de mor daca nu citesc sad, daca intelegeti. Va rog, ajutati-ma! Si, daca puteti, dati-mi un site unde pot citi cartea online... Dar nu e numai decat. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Razbunatorul-Edgar Wallace
*Mana dreapta a diavolului-Dennis McShade
*Misterul narcisei galbene-Edgar Wallace
*Coma leului-Arthur Connan Doyle

| ZambetDeGheata a răspuns:

Poti citi pe scribd. Citeste Ashley's, Micutele Mincinoase, Jocul Minciunii, Jocurile Foamei, carti de Agatha Cristie

| Modoaca_Iuliæ_Doriana_1995 a răspuns:

Iti recomand Chirurgul reginei-Agneta Pleijel, Momo- Michael Ende, Jack London-Chemarea strabunilor, Cele 9 vieti ale lui Christopher Chant de Dianna Wynne Jones. (nu stiu unde le poti gasi online ) sorry! happy