| bombita a întrebat:

Am citit mai demult o carte despre o tipa care era asasin de vampiri. Din cate imi aduc aminte locuia cu mama ei si bunicii, iar in fiecare seara iese la vanatoare. Intr-o seara cand nu poate face fata unui vampir este ajutata....surpriza de un alt vampir. Ulterior afla ca si ea este jumatate om jumatate vampir si ajunge sa lucreze impreuna cu cel care a salvat-o. Cum se numeste cartea si de ce autor e scrisa, va rog, ca nu-mi mai aduc aminte. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| angi95 a răspuns:

E posibil sa fie seria Vanatoarea Nocturna de Jeaniene Frost!
http://www.libris.ro/......07876.html

1 răspuns: