| Rubica_Carina_1999 a întrebat:

Buna,TPU.
Am citit pe wattpad zilele trecute triplu h vol 1 si vol 2 dar din pacate numai primele zece capitole din fiecare.Intrebarea mea este : are cineva cărtile in format pdf? Si daca da, atunci puteti va rog sa mi le dati si mie?

1 răspuns:
| Pisoiashh a răspuns:

Deci eu am un grup care am cărți electronice, format PDF.L am deschis ieri, nu am multe cărți postate, dar poti trimite cerere si poți urmări ce cărți postez.
https://www.facebook.com/groups/116000959077072/
Daca te pasionează cititul să ști că sunt în căutare de administratori, nu numai despre carti, filme de asemenea și multe altele.multumesc frumos!