| Elide a întrebat:

Bună TPU, am citit toate seriile de cărți scrise de Sarah J.Maas și din seria ~Tronul de cleștar~Mai am ultima carte~Regatul cenușii~care încă nu a apărut la noi și dacă a apărut, este in engleza, vreau sa știu când va apărea în română,am incercat sa citesc și alte cărți asemănătoare, nicio serie nu m-a captivat că aceasta, are cineva idee când va apărea ultimul volum?

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

V-a aparea putin, putin DUPA ce vei stii destula engleza sa o citesti singura
ffs, am invatat engleza SINGUR, pentru ca mi s-a parut ceva "special" iar acum m-am trezit ca... ei bine:

in ziua de azi sa stii engleza e de MINIM BUN SIMT, altfel esti doar un rahat amarat intr-un colt!

| Elide explică (pentru JicaContra):

Știu engleza, dar dacă aș citi o carte nu as înțelege-o, sunt multe expresii pe care nu le înțeleg

| JicaContra a răspuns (pentru Elide):

Https://translate.google.com/
traduce si expresii, nu chiar pe toate, dar traduce
https://translate.google.com/......https?/