| SimonaaaF a întrebat:

Am din nou nevoie de ajutorul vostru. As dori sa citesc ceva dragut, interesant si captivant, dar nu ma pot decide. Oscilez intre cartile "VERISOARA MEA RACHEL" de Daphne du Maurier, "TARMUL INTUNECAT" de Susan Howatch si "IUBIRE SI PIERZANIE" de Camilo Castello Branco. Va rog sa ma ajutati, spunandu-mi care este cea mai interesanta si va rog sa-mi prezentati si o foarte scurta descriere a fiecareia din ele (maxim 10 randuri). Dau fundita! Multumesc anticipat!happy

2 răspunsuri:
| Fuzzyuzzy a răspuns:

Mai bine citesti "Biblia" si mori in praf.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa citesti altceva in afara de cartile care le-ai spus tu, eu iti propun Jurnalele vampirilor de L. J. Smith, este o carte chiar foarte frumoasa, le gasesti online de downloadat gratis.