| tnnn a întrebat:

Bună, TPU! Am nevoie de ajutorul celor cărora le place Harry Potter(filme sau cărți). Am început o noua poveste Harry Potter, cu noua generație. Se numește *Harry Potter and the Returning* și are până acum 2 capitole. Aș vrea să știu dacă are rost să o continui și ce părere aveți despre ea. Dau FUNDA!
PUTEȚI CITI POVESTEA AICI: http://www.wattpad.com/......an-fiction

Răspuns Câştigător
| YouAreWhatYouRead a răspuns:

Heii. Eu am fost fană Harry Potter, la modul, eram obsedată, acum mi-a mai trecut puțin.dar tot aș mai citi, pentru că îmi trezește amintiri plăcute. Mie îmi place ce ai scris până acum și nu are rost să te lași de scris, dacă asta îți face plăcere, indiferent dacă o să îți zică si 100 de oameni că nu merită. Cel puțin, asta e părerea mea. Multă baftă!

1 răspuns: