| jasmin1rose a întrebat:

TPU!

Am nevoie pentru cineva care urmează să călătorească, de câteva cărti în format electronic. În jur de 10-20 ar fi de ajuns. Să fie cărţi cu subiect bun, interesant dar uşurel. De dragoste sau poliţiste. Mai vechi sau mai noi.

În cazul în care mă puteţi ajuta, lăsaţi-mi un mesaj privat pentru a vă da adresa de e-mail.

Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| SHINeeTaemin a răspuns:

Zece respiratii scurte
Inainte sa te cunosc
Fata din tren
Fifty shades of grey
Fifty shades of darker
Ugly love colleen hoover
Te astept
Te doresc j lynn
Rămâi cu mine
Destine la limita
E usor sa te iubesc
Fără speranta
Daca iti plac ti le pot trimite pe email.

3 răspunsuri:
| Vinsieu a răspuns:

Pai, daca va calatori, va mai avea timp de citit? Nu va dori sa vada totul pe unde merge?

| Adry05 a răspuns (pentru Vinsieu):

Mai sta si-n camera persoana aia (seama), sau pe avion/masina/tren.

| jasmin1rose explică:

Vinsieu, Adry05, vă mulţumesc pentru că aţi găsit timp să puneţi aceste întrebări, însă nu vin în ajutorul meu.