Întrebare recomandată | Anonim5566 a întrebat:

TPU! Am si eu nevoie de cateva carti pentru un examen, insa imi este imposibil sa dau de ele! Daca are cineva de vanzare sau le gasiti pe internet (nu conteaza pretul) de cumparat sau de descarcat, va rog sa ma anuntati! Dau funda!
1.Bazele medicinei de familie, vil 1, A. Restian, Ed. Medicala, Buc., 2001
2. Ghid practic de medicina familiei, A. Restian, M. Mateescu, Ed. Universitara C. Davila Buc, 1998
3.Medicina familiei, A. Jompan, Ed Helicon, Timisoara, 1998
4. Diagnostic si tratament in practica medicala, L. Tierney, S.J. McPhee, M.A. Papadakis, Ed. Stiintelor Medicale, Buc 2001
5.Bazele medicinei de familie, vol II, a restian, Ed Medicala Buc., 2002
6.Bazele medicinei de familie, vol III, a restian, Ed Medicala Buc., 2002
7.Ghid de practica medicala, vol I, Ed Infomedica, Buc., 1999
8.Esentialul in pediatrie, E. Ciofu, Ed Amaltea, Buc. 2000
9.Ghid de practica medicala, vol II, Ed Infomedica, Buc., 2001

6 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Cat oferi pe fiecare in parte? big grin

| Anonim5566 explică (pentru cryss97):

Multumesc, voi incerca si sper sa le si gasesc big grin

| zdrangoi a răspuns:

Incearca poate le gasesti aici :
http://www.librariaonline.ro/edituri/medicala

| avramalex111 a răspuns:

Uite aici... Diagnostic si tratament in practica medicala http://www.librarie.co/......4884-lider