| Cariba1929202 a întrebat:

am si eu nevoie de cuvinte dragute (frumoasa,desteapta,inteligenta, amuzantaa, haioasa) imi trebuie 80 dar nu cred ca o sa stea cineva atat. Macar cat se poate va multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draguta, interesanta, inteligenta, sexy, scumpa, misto, haioasa, sincera, dragastoasa, gingasa, loiala, lady, frumusica, electrizanta, magnifica, uimitoare, atragatoare, eleganta, aranjata, dichisita, nimfeta, uluitoare, creativa, zana, craiasa, regina, printesa, contesa, dama, diva, duioasa, nobila, divina, amoroasa, scumpete, calda, caprioara, campioana, sefa, felina, fatala, lipicioasa, mieroasa, dulce, talentata, cuceritoare, sclipitoare, lumina ochilor.

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Minunata,fatala,enigmatica,interesanta,pura,
inocenta,isteata,inimoasa,intelegatoare,fermecatoare,silitoare,respectuasa,ademenitoare,umana,boema,dezarmanta,sclipitoare,fermecatoare,ideala,seducatoare,sarmanta,miraculoasa,angelica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simpatica,deosebita,irezistibila...
...eu nemotivat sa mai gandesc.
E un cuvant, unul singur care face aproape cat optzeci.

| NYØ2002 a răspuns:

Rebela,Sexy,Perversa