| anonim_4396 a întrebat:

am terminat recent volumul doi din seria Miss Peregrine de Ransom Riggs si chiar îmi place aceasta serie. Doresc sa va întreb daca volumul 3 este tradus sau daca știți când va fi tradus. Ofer fundita, mersi.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Partea 3-a a apărut deja. Probabil până la sfârșitul acestui o s-o traducă.

3 răspunsuri:
| Mika12344321 a răspuns:

Daca ai terminat vol 2 din miss peregrine imi faci si mie un rezumat ca lumea? laughing)))

| MaybeJustMe a răspuns (pentru Mika12344321):

Rezumat? Prefer sa nu. Ti-as strica toata placerea de a citi aceasta carte happy

| Andrei170202 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Nu imi poti da un rezumat? pentru ca nu am gasit nicaieri