| ancaelena24 a întrebat:

as dori sa citesc o serie de carti de care dasem la un moment dat dar nu mai stiu cum se numeste. Mi se pare ca era fantasy sau pe acolo iar copertile cartilor aveau toate o femeie ce tine in mana un lantisor cu pandantiv de alta culoare, pe un fond intunecat.Chiar mi-ar placea sa stiu cum se numeste seria, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

...poate... Trilogia "Fortele Raului Absolut" de Kelley Armstrong: Invocarea, Revelatia, Rafuiala