| Iremc29 a întrebat:

Ca tot intram in vacanta mi-am propus sa citesc mai multe cărți, aveți idei de carti precum seria,, My dilemma is you" de Cristina Chiperi?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Erin Watt-seria Royals: Prințesa de hârtie, Prințul de hârtie, Palatul de hârtie
Federico Moccia-Trei metri deasupra cerului, Te doresc, De trei ori tu
Lauren Myracle-Momentul nostru infinit
David Levithan-Zi după zi, Încă o zi
Julie Buxbaum-Spune-mi trei lucruri despre tine
Cath Crowley-Cuvinte în albastru intens
Kasie West-P.S.: Îmi placi, Distanţa dintre noi
Jay Asher-Lumina iubirii
Tamara Ireland Stone-Iubire dincolo de timp
Katie McGarry-Mai puternici împreună, Cu el pentru totdeauna, Îndrăznește să iubești
Jasinda Wilder-Mă pierd în tine..., Mă regăsesc în noi...
Jennifer L. Armentrout-Să nu spui niciodată pentru totdeauna, Te aștept, Te doresc
Colleen Hoover-Hopeless. Fără speranță, Speranța pierdută, Slam. Din dragoste pentru Layken
Nicola Yoon-Absolut tot

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
poți încerca "Eu încă te iubesc" de la aceeași autoare.
"Mirror Mirror" de la Cara Delevigne
"Printre Tonuri Cenușii" de Ruta Sepetys
"O Lume Fără Tine" de Beth Revis
poate chiar și seria "Jocurile Foamei" de Suzanne Collins