| Deeyutzyka a întrebat:

Buna TPU carti de beletristica are cineva de vanzare amurg eclipsa zori de zi luna nou sau micutele mincinoase sau jurnalele vampirilor vreau sa le cumpar daca le vinde cineva...

Răspuns Câştigător
| frosty98 a răspuns:

Nu trebuie neapărat sa le cumperi, poti foarte usor sa le iei de pe net in format pdf sau epub si sa le citesti pe telefon/tableta/calculator

| Deeyutzyka explică (pentru frosty98):

Sincera decat sa imi obosesc ochii mai bine le cumpar. le citesc cand vreau... sau smd dar stiu ca le am acolo happy

5 răspunsuri:
| Andreea1095 a răspuns:

Eu vreau sa vand seria de carti Twilight daca esti interesatahappy.

| frosty98 a răspuns:

Încă o varianta mai e sa iti cumperi un ebook reader de genul kindle paperwhite, nici nu iti oboseste ochii fiind un ecran alb negru

| frosty98 a răspuns:

Oricum am eu câteva carti de beletristica de genul jurnalele vampirilor etc. Daca vrei ti le dau happy