| TotulSAUnik a întrebat:

caut o carte de genu': "The game"-cv axact pe mintea feminina,pick up artist,credinte limitative in abordare, etc(chiar daca e de dezvoltare personala dar sa cuprinda si categoria femei, fete; daca se poate)dar cu o literatura ceva mai apropriata de timpurile noastre-stiti cv?

Răspuns Câştigător
| Benghazini a răspuns:

Arta Seducției, Femeile sunt de pe Venus bărbații de pe Marte, Cele 5 limbaje ale iubirii (Gary Chapman), astea îmi vin acum, le-am citit toate, sunt super bune, îți schimba perspectiva și înveți multe happy

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Dezvoltarea personala vine din experientele avute nu din cartiile citite, isi recomand o carte

https://drive.google.com/......dIVnc/view