| Korry3467 a întrebat:

Ce cărți îmi recomandați? Am citit Divergent,Vampirii din Morganville,Seria Amurg, etc.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai citit si Life and Death: Twilight Reimagined (2015) - de Stephenie Meyer?
http://cuddlebuggery.com/......nie-meyer/
Inca nu a aparut si tradusa in limba romana...

| EneCristian a răspuns:

Doar carti? pai vampirul de pe strada sforii e foarte buna cartea mai stiu si anime de genul daca vrei.

| RaReSxD249 a răspuns:

Hunger games, Game of thrones. P.S. Nu am citit nicui una dintre ele dar in
film sunt geniale!

| ﱞﱞﱞ a răspuns:

50 shades of grey, Game of thrones, hunger games, butterfly effect,

| SmokeGun a răspuns:

Jackie Collins Rock Star un roman din 3 volume nici prea mici nici prea mari, o carte foarte interesanta la care nu te poti plictisi

| Duucu a răspuns:

Citește literatură clasică, o să-ți placă mai mult.
Îți recomand Anna Karenina.

| HappyLady a răspuns:

Incearca sa citesti,, Jane Eyre''(un roman despre viata unei fete), o sa stai cu sufletul la gura ca sa afli ce va fi mai departe... Iar sfirsitul cartii va fi neasteptat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insurgent, Experiment

| AlleAllyXandra a răspuns:

Si eu am citit seria Amurg.Sunt cele mai minunate carti pe care le.am citit vreodata.Ai citi si "Noua si scurta viata a lui Bree Taneer "? Daca nu, ar trebui.Incearca "Jurnalele lui Stefan".Sau le mai poti gasi pe piata sub numele de "Jurnalele vampirilor".Eu nu le.am citit inca, dar o voi face.Succes!

| laviniapopescuu a răspuns:

Jocurile foamei, De vorba cu Emma, Jurnalele Vampirilor, Interviu cu un vampir, Hotul de carti, Hobitul

| Aberdeen a răspuns:

„Casa Nopții" de P.C Cast. 10 volume minunate!
Lectură plăcută!