| BlackChocolateAndWhiteHeart a întrebat:

Ce cărți polițiste, horror și cu suspans îmi recomandați? Dau funda pentru cele mai multe recomandări!

3 răspunsuri:
| pucca1383 a răspuns:

Buna. Carti mai horror asa am citit de John Saul: Mina dreapta a diavolului, Creatura, Vocile raului si mai are cateva titluri pe care nu am apucat sa pun mana inca. Politiste ti-as recomanda Traficantul de arme de Hugh Laurie, pentru ca am citit-o de curand si mi-a ramas in cap.

| queenoffuckingeverything a răspuns:

Nu prea citesc carti horror, dar politiste da laughing
Poti incerca clasicii Aghata Christie si Sir Arthur Connan Doyle. Daca vrei ceva romanesc, incearca Rodica Ojog Brasoveanu. Preferată mea e "Buna seara, Melania", dar tu poti incerca si altele.
Succes!