| Al000 a întrebat:

Cine imu recomanda si mie carti de fictiune? Am citit pana acum : jurnalele vampirilor, jocurile foamei, cercul secret, casa noptii, divergent, instrumentele mortale, academia vampirilor, micutele mincinoase, eve... Ce imi mai recomandati?

4 răspunsuri:
| beautifulpeople a răspuns:

Amurg...

| Faur_Delia_1997 a răspuns:

Iti recomand Spulbera-ma, Paranormal de Kiersten White, Evernight, Shadowfalls

| AN1NA a răspuns:

Aici nu mai locuieşte nimeni - Eva Precub si parca mai era o carte Frica de intuneric se numea, din câte îmi amintesc.