| Anonima163333 a întrebat:

Cineva care a citit cărți din seria Pisicile Războinice.Cum vi s-au părut cărțile? Pentru ce vârstă sunt? Eu am 13 ani si nu prea mai am ce sa citesc.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GalacticOtter a răspuns:

Bună! Si eu am tot 13 ani, am citit Pisicile Razboinice, sunt niște cărți foarte interesante, de care nu te ai putea plictisi (opinia mea) e o serie lungă, pana acum, în romana s au tradus 19 volume, în total am auzit ca sunt mai mult de 50 plus niste extra-serii, volumele sunt traduse în romana pe rand, o data pe la 3 luni apare unul nou, în carte este vorba despre niste pisici salbatice, care trăiesc în clanuri, fiecare parte având alt personaj principal ( fiecare parte are cate 6 volume). Ti le recomand!

| Anonima163333 explică (pentru GalacticOtter):

Mulțumesc mult de recomandare.Mi le voi lua.Par interesante.

2 răspunsuri:
| Javert a răspuns:

Încearcă literatura clasică universală.