| ancaelena24 a întrebat:

daca stiti si at-i citit volumul 2 din seria "Intrumente mortale" de Cassandra Clare, imi puteti spune daca protagonista Clary Fray se va indragosti de altcineva decat Jase Wayland. Isi va face apariria o noua idila?

Răspuns Câştigător
| guiwenneth a răspuns:

Bunahappy pentru inceput ma bucur sa cunosc inca o fana a seriei instrumente mortalebig grin raspunsul la intrebarea ta, este nu.desigur ca vor aparea ceva "complicatii " pe parcursul celorlalte carti, dar ea va ramane cu jace :* sper ca te-am ajutat.laughing

| ancaelena24 explică (pentru guiwenneth):

Mersi, sperm sa aud asta. Ma bucur ca mai exista o persoana adepta a genului asta.

| guiwenneth a răspuns (pentru ancaelena24):

Ooohappy citesc multe cartihappy mi-am cumparat toate cartile lui cassandra.astept sa apara si the infernal devices sa mi le cumpar laughing

| ancaelena24 explică (pentru guiwenneth):

La ce te referi cand spui "complicatii"? straight face

| guiwenneth a răspuns (pentru ancaelena24):

Chiar vrei sa stii? eu iti spun daca vrei, doar ca asa iti vei distruge din magia citituluihappye decizia ta laughing

| ancaelena24 explică (pentru guiwenneth):

Nu vreau sa stiu nimic ce nu are legatura cu partea romantica. Tot ce vreau sa stiu este daca Clary se va mai indragosti de cineva pe parcursul celorlalte carti sau va avea o relatie cu Jase chiar daca asta ar fi putin ciudat, avand in vedere ca sun frati.

| guiwenneth a răspuns (pentru ancaelena24):

Nu,nu se va mai indragosti de nimeni altcinevahappy si mda e putin ciudat pentru ei la inceput, dar nu sunt cu adevarat frati, iar dupa ce afla asta apar alte problemelaughing

| ancaelena24 explică (pentru guiwenneth):

Nu sunt frati?!

| guiwenneth a răspuns (pentru ancaelena24):

Nup.ep bine poti spune ca sunt frati vitregi, deoarece jace e fiul lui stephen si amille herondale, iar valentine l-a luat chiar cand mama lui a murit.deci practic l-a infiat dar nu, clary si jace nu sunt rude de sangehappy

| ancaelena24 explică (pentru guiwenneth):

Ms...e super.

| ancaelena24 explică (pentru guiwenneth):

Dar Clary nu va fi cu Simon (ca se saruta si tot restul)?
P.S. imi pare rau ca sunt agasanta dar imi place sa discut pe tema asta cu cineva. happy

| guiwenneth a răspuns (pentru ancaelena24):

Nu-i nicio problemalaughing si mie imi place sa vorbesc despre anumite subiecte cu cineva(cum ar fi acesta).da se saruta cu simon si se va mai saruta cu un baiat suuuper dragut, dar cam atat, vei vedea ca scenele sunt chiar nesemnificativewinking

| ancaelena24 explică (pentru guiwenneth):

Ms

| guiwenneth a răspuns (pentru ancaelena24):

N-ai pentru celaughing daca mai ai intrebari despre carti, simte-te libera sa imi lasi mesajwinking

19 răspunsuri:
| roberta7087 a răspuns:

Instrumente mortale este seria mea preferata

| ancaelena24 explică:

Dar ma gandeam... se va infiripa ceva intre Jase si Aline?

| guiwenneth a răspuns (pentru ancaelena24):

Nup.nimichappy aline era doar o "distragere" dar in afara de scena aceea nu mai sunt altele intre eihappy

| ancaelena24 explică (pentru guiwenneth):

Am citit... actiunea devine din ce in ce mi interesanta.

| guiwenneth a răspuns (pentru ancaelena24):

Stiuuuuuulaughing) sa vezi ce frustata o sa devii cand termini volumul 4 laughing

| ancaelena24 explică:

Ai avut dreptte in legatura cu vol. 4 happy, acum sunt la volumul 5 si vreau sa te intreb daca Jace chiar e rau si e de partea lui Sebastian... sad