| dumitrucosmina a întrebat:

Dati-mi niste carti gen Intimidare, Fangirl, Girl online, Eleanor and Park. Carti cu adolescenti de dragoste. Dau funda+vot

4 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Te astept j lynn
Te doresc j lynn
Rămâi cu mine j lynn
Destine la limita
Intrazneste sa iubesti
Chimie perfectă1- Simone Elkeles
Chimie Perfecta2-Legile atracției
Chimie Perfecta3-Reacție in lanț
Poți sa tii un secret?
E usor sa te iubesc
Maybe someday Coleen hooveer e in engleza (dar crede-ma a fost atat de frumoasa incat am terminat-o într-o zi)

| BookaholicGirl a răspuns:

Pai...iti recimand sa cauti carti din genul young adult. Poti sa încerci si un pic de fantasy... De exemplu Instrumente mortale de Cassandra Clare este o serie foarte buna, si e tot cu genul ala de drame adolescentine. Pupici si sa-mi spui daca te-ai hotarat sa o citesti.

| quietcabeswater a răspuns:

Iti voi darui soarele de Jandy Nelson
Absolut tot de Nicola Yoon
Si soarele e o stea de Nicola Yoon
Mare Tranquillitatis de Katja Millay
Toate acele locuri minunate de Jennifer Nieven