| Almássy a întrebat:

Buna TPU
de cand am inceput sa realizez ca am o viata scurta si ca ar trebui sa profit de ea ca sa nu raman neimpacata cu anumite "dorinte" mi-am dorit sa scriu...o carte
Asa ca m-am gandit ca mai tarziu o sa am alte idealuri si ca ar fi bine sa il realizez acum pe acesta
Scriu proza relativ fantastica care prezinta autobiografia unei. fete
nu spun mai multelaughing
fragmentul de la inceput

,, Nimic nu valoreaza mai mult decat ziua de azi iar daca ura si durerea te apasa din ce in ce mai greu trebuie doar sa iti intorci fata spre soare iar umbrele vor ramane in urma ta."

Andreea.M

This is my autobiography.

I

Era toamna..."

Cum vi se pare?
Eu sunt de parere ca ar mai fi de lucrat.Mi se pare cam sec dar stiu ca se poate mai mult.. Totusi merita?

8 răspunsuri:
| Sandrina_Rotaru_1997 a răspuns:

E foarte frumos ce ai scris ai o experienta unica dar unica obiectie este ca nu trebuie sa zici ca ai o viata scurta nu fi negativa scumpo ♥

| DulceLup a răspuns:

Ce dragut! imi place!

| Niky10 a răspuns:

Foarte frumos!

| neutrino a răspuns:

Sunt de acord cu tine. Mergi inainte, dar cu idei proprii.

| Almássy explică (pentru Sandrina_Rotaru_1997):

Daca as incepe sa scriu pe un blog sau ceva mai urmari?laughing
uite inca o paticica'' Vrem sa ne gasim locul..Este oare el unde ne-am nascut, sau unde dorim sa fim? Dar ce ne facem daca locul nostru este undeva unde nu am fi crezut vreodata ca ar putea trai o fiinta ca noi?!? Am ramane nepasatori sau am incerca sa intoarcem soarta intrucat sa nu mai privim inapoi?
Se stie dintotdeauna ca ''universul'' nu e de partea tuturor iar cand incerci sa il faci prietenul tau ..iti aduce in fata cele mai teribile scenarii.

Dimpotriva,''noi'' ne-am inteles chiar bine., Chiar daca uneori m-a cam jucat pe degete,...''

| Sandrina_Rotaru_1997 a răspuns (pentru Almássy):

Desigur deoarece ai un talent frumos dea scrie ♥ si sper chiar sa-ti faci un blog!

| EuPetrea a răspuns:

Te sustin ceea ce faci mi se pare foarte interesant cum ai inceput.As dori sa iti citesc cartea dupa ce o termini, deoarece mi-au captat atentiaSi inca ceva bine ai zealizat ca viata e scurta, ai dreptate

| diaac a răspuns:

Frumos.