| Iremc29 a întrebat:

De câteva săptămâni ma tot gandesc sa îmi fac o schimbare radicala atât fizic cat și psihic. Cunoașteti cărți de dezvoltare personală care implica povesti de genul acesta? Va rog sa îmi spuneti

1 răspuns:
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Nu insa pot sa iti spun ceva ce am invatat eu din experienta persoanala cand am vrut sa ma schimb si eu la randul meu. Daca schimbarea nu e spre bine sau daca te schimbi pentru cineva, nu merita! Apropo, ai putea incerca cartile de psihologie, sunt interesante. Exact pe tema ce o doresti tu nu stiu ce carti sa iti recomand sincer.