| anonim_4396 a întrebat:

de curand am cumparat o carte se numeste semnul casa noptii si am primul volum! stiti cumva cate volume mai sunt? si de unde pot sa le i-au si pe urmatoarele? pe asta am luat-o cu revista bravo dare a zis ca nu mai aduce si alte volume de unde pot sa la iau si pe celelalte?
raspundeti rapid va rog

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

Sunt vreo 9(parute in tara noastra)

iata un site bun dupa acre am luat si eu volumul 3;) :
http://www.procarti.ro/? submited=1&O=search&keywords=casa+noptii&x=0&y=0

| Dilavia a răspuns (pentru Aberdeen):

Mersi mult!

| Aberdeen a răspuns (pentru Dilavia):

Nu ai pentru cewinking. si mie trebuie sa imi apara peste cateva zile comanda. spor la citit happy

| Dilavia a răspuns (pentru Aberdeen):

Mersi mersi! si tie:*

| Aberdeen a răspuns (pentru Dilavia):

:*

9 răspunsuri:
| INGEEERAS a răspuns:

Buna din cate stiu sunt 10 sau 12 nu stiu exact scuze sad

| Dilavia a răspuns (pentru INGEEERAS):

Da parca tot de 12 am auzit si eu!

| IoanaKarina23 a răspuns:

Sunt 6 volumewinking le gasesti pe bookcity sau pe elefant.ro

| IoanaKarina23 a răspuns:

Scuze am vrut sa spun ca sunt 8 volume, 9 nu stiu daca a aparut inca

| Dilavia a răspuns (pentru IoanaKarina23):

Mersi dar am vazut undeva ca sunt 12 scria acolo: "eu am citit pana acum 8 volume astept sa apara si celelalte 4"dar nu eram sigura! mai astept si alte raspunsuri sa vad ce mai zic si alti!