| Cami33 a întrebat:

De data asta este ceva mai special si am nevoie de voi!
Vreau sa-i daruiesc prietenului meu de aniversarea noastra de 3 ani o clepsidra. Ce este special la ea este ca nisipul nu curge de sus in jos,ci de jos in sus,facand totul un paradox.
As vrea sa-i scriu pe spate cateva vorbe, un citat sau ceva. Vreau ceva legat de amintiri. Gen ca timpul se scurge dar amintirile raman, apoi vreau ceva legat de paradoxul acela. Se pricepe cineva? Va rog, ajutati-ma sa iasa ceva frumos!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

"Dar noi trebuie sa mergem si sa privim inainte si in sus." happy

| Petrutapolojan a răspuns:

Iubirea nu este niciodată o pierdere de timp.