| Bububu01 a întrebat:

Buna Tpu! Deci, m-am apucat de citit. Imi plac mult povestile, cartile de dragoste.Doar ca nu prea imi plac cele vechi, deci as vrea sa-mi dati si mie niste carti de dragoste mai noi, am citit trilogia Fifty Shades of Grey, Sub aceeasi stea, If I Stay. Dau vot si funda raspunsului ajutator.

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Citeste "Divergent".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Am citit de curand Cel mai de pret cadou - Nicholas Sparks si Fericirea mea esti tu - Jamie McGuire, ambele de dragoste si, cum spui tu, mai noi happy mie mi-au placut, sper sa imi iei sugestia in seama happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Jamie McGuire - Fericirea incepe azi.

| Miaeuu a răspuns:

Poti cauta pe wattpad, sunt o gramada de tipuri de carti, poti alege de acolo. Sau poti citi Divergent, Twilight, Academia Vampirilor, Jurnalele Vampirilor, Jocurile Foamei. Sper ca te-am ajutat. Funda?