| DraganAndreea a întrebat:

Deci mie imi place sa citesc chiar foarte mult.
Imi plac in general cartile de la seria "copii" despre magie. Nu de copii mici laughing. Carti de magie interesante...
Pe langa astea citesc si romane de adulti.Insa eu as dori sa imi dati ex.de carti frumoase,interesante despre magie >:!
Dau funda! Nu imi dati la intamplare carti de pe net, vreau sa fie frumoase! De ex. am citit " Magie de-a dreptul ucigatoare" vol 1, 2, 3.

Răspuns Câştigător
| Azazea a răspuns:

Citeste "Cronicile din Narnia" "Stapanul Inelelor" sunt destul de misto cartile, tot gen fantezie ^^
sunt sigura ca o sa iti placa.

8 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Draga Andreea, lasa-te de lectura asta, e un taram periculos; poate te cauti, dar mai bine-ar fi sa te regasesti in religia in care esti crescuta si botezata.Intreaba-ti parintii sau un alt adult ce parere are despre asta. Sper sa nu te superi ca nu am raspuns punctual la intrebare, dar incerc sa te fac sa-ti pui intrebarea:e bine sa citesc asa ceva?

| Azazea a răspuns (pentru Mihaela1964):

Ce legatura are? despre ce tot vorbesti? r u high?

| DraganAndreea explică (pentru Azazea):

Multumeesc :*! Apropo, asta e..adica eu pun o intrebare si ea raspunde cu alt sens.[mihaela] adica...mie astea imi plac si gatahee hee. Pupici si merci din nou de raspuns.

| Azazea a răspuns (pentru DraganAndreea):

Nu ai pentru ce, sper sa iti placa big grin

| DraganAndreea explică (pentru Mihaela1964):

Ha? laughing Hai pa.

| Francesca17 a răspuns:

Incearca "Magie" de Angie Sage.

| dyenuttza a răspuns:

Eu zic sa icerci seria de carti "Goosebumps" de autorul R.L. Stine daca nu cumva le-ai citit.E o serie de 20-25 de carti si sunt cartile mele preferate.E vorba de magie si groaza. Funda?happy