| Adaliskaa a întrebat:

Bună TPU!
Eu și clasa noastră ne-an decis să facem o sceneta de ziua francofoniei. Aș vrea un text de la voi. Ar trebuii să aiba multe personaje si mult dialog. Mersi

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe TPU nu se fac teme, asta este treaba si tema ta, daca nu o poti face de ce te ai bagat? Spune le ca nu ai habar de asa ceva si sa pună pe altcineva priceput. Si sigur le vrei in franceză nu? Stii franceza sau si la aia esti zero.

Bula
| Bula a răspuns:

Inregistrati "faze tari si discutii in timpul pauzelor, cu telefonul.
Sigur iese de o sceneta - parodie, care sa fie interpretat pe scena - de alti colegi happy

Răspuns utilizator avertizat