| BlackAng3l98 a întrebat:

Imi puteti spune de ce imi tot este refuzata intrebarea pe motiv ca am folosit un limbaj indecent,(dar tot ce am interbat a fost daca stiti 2 poezii inventate de voi)?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca incerci sa-ti rezolvi pe TPU o tema pentru acasa de la scoala, ceea ce este interzis prin regulament. Mai citeste regulamentul o data, te rog si incearca sa-l respecti.

| secessumaeternum a răspuns (pentru Brigaela):

1.Ce indecent la asta? 2. De unde stii ca e tema pentru acasa?

| Brigaela a răspuns (pentru secessumaeternum):

1. Nu e nimic indecent, probabil ca a fost o greseala si moderatorul a bifat aceasta rubrica si nu cea de Continut irelevant.
2. Dupa cum a fost formulata, este un exercitiu de manual.