| ancaelena24 a întrebat:

imi puteti spune despre ce vorbeste seria "The infernal devices" de Cassandra Clare. Toate intamplarie vor fi inainte de nasterea lui Clary?

Răspuns Câştigător
| KatPetrova a răspuns:

Toate intamplarile se petrec in secolul 19, ador seria, e la fel de buna ca si instrumente mortale si o poti citi chiar daca nu ai citit prima serie, eu personal o ador

| ancaelena24 explică (pentru KatPetrova):

Ms mult...deci sa inteleg ca intamplarile nu vor avansa intr-atat de mult incat sa ne duca pana in prezent gen, copilaria lui Clary sau casnicia lui Jocelyin cu Valentine (asta chiar ar fi interesant).

2 răspunsuri:
| KatPetrova a răspuns:

Nup, are putin legatura dar nici pe departe asa