| Clara007 a întrebat:

Imi recomandati si mie niste carti interesante pe care as putea sa le citesc (am 13 ani)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poveste de Craciun, Charlie si fabrica de ciocolata, Coraline, Herriet spioneaza, Emil si detectivii, Pulbere de stele, Marele NATE, Juranalul unui pusti, Insemnarile unei pustoaice, Katizi, Marile sperante, Poveste fara sfarsit, Gym nasturel, Tabara, Ce poti face cu doua cuvinte?, Romeo si julieta, Trai de vrajitor, Vagabondul milionar, Destinatia mea stelele, Printesa pirat si... cam atat.
BAFTA!

3 răspunsuri:
| Clara007 explică:

Mersi mult :*

| Dyianna a răspuns:

"Singur pe lume" cu siguranta o sa-ti placa, chiar daca e putin cam mare; si dupa aia mai stam de vorbawinking