| MirunaSunrise a întrebat:

In cadrul romanului Ion... vreau sa stiu daca atunci cand are loc primul conflict intre Ion si George de se bat...Ion il doboara pe George cu parul?

Răspuns Câştigător
| Blamely a răspuns:

Nu, nu-l doboară cu parul. În schimb barbaru' de George îl ucide pe Ion cu o săpăligă la final.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si n-ar fi mai bine sa mai si citesti?! Astfel ai afla cand se pun puncte, puncte si cand se pune un singur punct sau virgula.

| MissCarterM a răspuns:

Buna.
Nu happy

| MirunaSunrise explică (pentru Salontanul):

In primul rand punctele de suspensie marcheaza o pauza mai lunga sau o ezitare, practic eu daca nu am stiu ceva anume din roman a fost normal sa transmit asta, poate ca nu e intocmai corect, dar as fi apreciat sa raspunzi la intrebare daca stii ori iti face placere iar daca nu sa nu te mai bagi.