| Ioana2419 a întrebat:

Mi-am comandat marti o carte de la Editura Trei prin curier rapid (nici nu puteam alege altul) si nu a ajuns comanda, am sunat ieri si mi-a zis o doamna ca nu a plecat comanda de la ei, dar o trimit in aceeasi zi si ajunge astazi, dar teapa din nou. Am auzit ca e una dintre cele mai bune edituri, dar lasa de dorit.a mai patit cineva, ceva de genul? O sa mai ajunga sau ce ati facut?

Răspuns Câştigător
| Daniel_Alexandru_2000 a răspuns:

Nici eu n-am avut probleme
Ii poti suna, sau da un E-Mail si le spui ca refuzi comanda.
Iar tu iti comanzi de pe alt site, ca altceva nu ai ce face.

*Funda pls? happy *

| Ioana2419 explică (pentru Daniel_Alexandru_2000):

Le-am trimis si e-mail, dar nu mi-au raspuns. Recent a aparut cartea si nu o gasesc momentan pe alte site-uri.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa o refuzi si sa nu o mai primesti daca mai intarzie mult. Eu nu am avut probleme cand am comandat de pe net sa intarzie

| Ioana2419 explică (pentru mgtow):

Nici eu n-am avut probleme pana acum, dar recent a aparut cartea si n-as vrea sa renunt la comanda si nici nu o gasesc momentan pe alte site-uri.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu am pătit din fericire, dar eu cred ca luni o sa o primesti, in weekend nu lucrează nimeni. Weekend plăcut, Ioana.

| Ioana2419 explică (pentru CristiDinBucuresti):

M-am gandit si eu ca luni, dar asa mi-a zis doamna de la editura si na laughing
Weekend placut si tie.

| DannyBlackz a răspuns:

Recomand pentru comenzi online http://www.carti365.com/ e printre cele mai bune site-uri cu carti online. La unele carti au livrare gratuita si promotii si reduceri tot timpul