| Anto100 a întrebat:

Buna, TPU! Mi-ar putea recomanda cineva niste carti bune de fictiune? PS: Eu am citit doar Harry Potter pentru ca, de obicei imi plac cartile de dragoste si aventura, dar chiar as vrea sa ma axez pe fictiune. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Asimov e cam greu de înțeles după părerea mea și face parte din genul științifico-fantastic. Dacă vrei fantasy îți recomand Brandon Sanderson sau Cassandra Clare. Clare chiar are o carte care seamănă cu Harry Potter, Magisterium se numește.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Caută cărțile lui Asimov - e un guru în domeniu

| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Cauta pe net sau scrie pe Google cărți ficțiune TPU, caută și pe spark prea și pe online-literature.com Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stapanul inelelor

| Kandia15 a răspuns:

Regina rosie, Ultimul secret