| anonimatasexy6 a întrebat:

Buna,TPU! O sa dau un test inițial la fizica, nu stiu din ce pentru ca profesoară nu a spus. Țin să menționez că sunt clasa a 6 a, voi ce ziceți din ce iti da in clasa a 6 a test la fizica? Cică vrea să ne verifice cunoștințele

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Testul initial nu se trece in catalog.
Propun sa iti inveti numele, prenumele si data, si sa nu uiti pixul si foaia. laughing E suficient.

| Michaeel a răspuns:

Si noua ne-a dat test initial la fizica cand am fost in clasa a VI-a.Noua ne-a dat din ce am facut la matematica dar acum fiecare profesor are modul lui de a preda.Mi se pare cam prostesc sa dai test initial dintr-o materie pe care copilul abia incepe sa o invete.In general testele astea initiale sunt o prostie.

| Catalin77945 a răspuns:

Ma da practic nu in clasa a 6 doar incepi sa faci fizica cum sa dea test initial laughing

| Catrice a răspuns (pentru Catalin77945):

Mai sunt profi d-astia de vor sa știe ce mai știe copilu' din clasele 1-4 de la științe ale naturii sau cum se mai cheamă acum materia aia unde înveți despre animale, plante, fenomene ale naturii etc.

| anonimatasexy6 explică (pentru Catalin77945):

Mda...știu chiar ciudat.

| Qwerty123456654321 a răspuns:

Eu cand am fost in clasa a 6 am dat test din arie, volum, transformari din mm cm dm m dam hm km, intrebari si sa răspundem cu adevărat sau fals, sa desenam un cuboid