| Giulia97Anna a întrebat:

Ofer funda,voturi sau ce doriti voi, dar am nevoie de o parere http://www.wattpad.com/111043287-annabella-capitolul-10 Ce credeti? Cine a mai scris si se pricepe sa-mi explice daca trebuie sa mai adaug mai multe idei o alta exprimare etc.

Răspuns Câştigător
| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

Sugestii:

1.Incearca sa nu mai repeti cuvinte!

DOVADA: "dimineata ploioasa"; "in sfarsit ploua"; "mereu i-au placut diminetile ploioase"; "ploaia o caracterizeaza"; "s-a nascut intr-o dimineata ploioasa"; "ploaia este forta naturii". Toate astea intr-un singur paragraf!

2.Incearca sa nu mai lungesti povestea.

DOVADA: Prea mult dialog inutil.

3.Incearca sa folosesti diacritice, deoarece e mai usor de citit astfel.

DOVADA: Nu mai e cazul sa iti dovedesc.

Vazand intregul, mi se pare o carte OK. Tine-o tot asa!