| anonimulmut a întrebat:

Bună TPU, prof de romană mi-a dat pe vacanță 15 cărți de citit iar după să fac niste teme le acele cărți citite, de fapt care este problema nu am posibilitatea să cumpăr toate cărțile și ași dori să va întreb dacă nu cumva știe cineva de unde pot citi pe net gratis! Mulțumesc☺

Răspuns Câştigător
| DELFINI a răspuns:

Pai, mergi și fa-ți cont la biblioteca happy cărți întregi nu știu dacă găsești pe net, poate în pdf

| anonimulmut explică (pentru DELFINI):

Mulțumesc, crede- mă chiar nu m-am gândit să apelez la bibliotecă! Mulțime mult!

| DELFINI a răspuns (pentru anonimulmut):

N-ai pentru ce happy