| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva romane de dragoste in engleza(scrise in engleza ), ceva ca v-a placut foarte mult.si daca puteti spuneti-mi si de unde le pot cumpara happy cel mai bun raspuns primete funda.Si multumesc frumos pentru ajutor happy

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Danielle steel scrie carti de dragoste foarte bune. Eu am citit in romana, dar de aici te poti orienta in engleza:
http://www.okian.ro/....../index.php

| Randal a răspuns (pentru horia2012):

Da-mi niste exemple de romane de dragoste in engleza

| horia2012 a răspuns (pentru Randal):

Ce ti-am dat e in engleza, dar trebuie sa scrii sus la cautare Danielle Steel. Toate sunt in engleza. Eu am citi Daddy, Legacy...

| Madrill a răspuns:

Încearcă-le pe astea de Lauren Kate Damnare, Rătăcire, Pasiune. O trilogie bună destul de bună. Le găsești pe elefant.ro în română. Pe books-express.ro în engleză costă mai mult. Poți să le cauți pe internet în format pentru ebook reader, sau pdf pe tabletă dacă le vrei neaparat în engleză, dar din punctul meu de vedere cititul pe hârtie e de neînlocuit.