| AdeDm a întrebat:

TPU! Stie cineva daca pot descarca aceasta carte http://www.wattpad.com/105350644-after-romana-capitolul- 136, sau o pot citii numai online?

2 răspunsuri:
| catapinguu a răspuns:

Bună. Nu o poți descărca dar o poți citi online, la bibliotecă, în librării sau o poți scoate la imprimantă! O zi faină

| NoNameqed a răspuns:

Din cate stiu eu nu o poti descarca, dar vorba lui catapinguu o poti scoate la imprimanta si o poti pune intr-un dosar happy, sau poti sa o decorezi ca sa arate ca o carte happy