| Magda211102 a întrebat:

Stie cineva de unde as putea cumpara urmatoarele carti la cel mai mic pret si intr-o stare buna(nu iau de pe site-urile ca lajumatate.ro,olx,okazii etc):
Atlasul Secret(primul volum al serie Marile Descoperiri de Stackpole -editia 2008)
Hartile Prevestitoare(al doilea volum al seriei de mai sus -editia 2009)
Negurile 1 de Bradley
Blestemul Nobilului Foul de Donaldson
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| BeSmart17 a răspuns:

Le poti lua de pe net dar si din carturesti. Sau eventual si de la biblioteca

| Magda211102 explică (pentru BeSmart17):

De acord de pe net dar de unde mai exact? Toate site-uri cunoscute de mine nu le au in stoc de peste jumatate de an.De la biblioteca nici nu vreau sa ma gandesc, nu obisnuiesc sa imprumut carti prefer sa le cumpar.O sa incer la carturesti.Merci pentru raspuns!

| BeSmart17 a răspuns (pentru Magda211102):

Eu am gasit Atlasul secret (Trilogia Marile Descoperiri, partea I)la 36% reducere la 30 de lei pe internet

| Magda211102 explică (pentru BeSmart17):

Multumesc pentru straduire, dar 30 de lei mi se pare exagerat tinand cont ca ultimul volum l-am luat cu 10. Special pentru a sublinia ca nu vreau editia 2016 am spus in intrebare editia 2008. Daca nu mai raspunde nimeni iei funda.Merci pentru incercare.

| Magda211102 explică (pentru BeSmart17):

Daca chiar vrei sa ma ajuti incearca sa cauti restul titlurilor.