| 1112 a întrebat:

stiti cartea Paper Town? Unde o pot gasi scrisa in romana? Sau nu stiti cand o sa apara in romana?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| AndradaTudorache a răspuns:

Buna! Nu o sa gasesti cartea in romana niciodata imi pare rau pentru tina dar poti sa traduci propozitie cu propozitie sau sa gasesti rezumat in romana. Uite un sait de unde poti cumpara carte in limba engleza:http://carti-online.tk/chimie-clasa-a-vii-a/.Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| trisprior a răspuns:

O poti gasi oriunde, spre exemplu pe siteul editurii Trei sau pe alte siteuri gen Elefant sau Libris, sau in librarii.